Releu 24Vca MY4AC24V-WEID 4PDT contacte 5A 250Vac 14Pini
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:
Releu Industrial de foarte buna calitate cu bobina la 24Vca, plantare in soclu sau prindere cu papuci de 2.5mm, contacte AgNi de 5A, 4PDT, 28mm x 21.5mm x 36mm. Releul este folosit la automatizari casnice si industriale, centrale termice, centrale termice pe lemn, ca releu de protectie si comanda intermediara. Releul are LED Rosu si mai are un Buton Testare Portocaliu pentru fortarea manuala a contactelor
Acesta este un releu cu bobina alimentata in curent alternativ !!!
Tensiune pe bobina
24 Vca
Rezistenta bobina
160 ohm
Curent contacte
  • 5A la 240Vca
  • 5A la 24Vdc
Montare
in Soclu sau folosind prindere cu papuci de 2.5mm
Dimensiuni
28 x 21.5 x 35mm