Releu 24Vca MY3AC24V Finder 3PDT contacte 10A 250VAC 11Pini
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Releu Finder cu bobina la 24Vca (CURENT ALTERNATIV!!!), plantare in soclu, 10A / 20A, 27.7 x 20.7 x 35.8mm. Releul este folosit la agregate frigorifice industriale.
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
24Vac
Rezistenta bobina
190ohm
Curent prin bobina
53mA
Curent contacte
10A Nominal / 20A Maxim
Tip de contact
3PDT
Montare
pe soclu
Dimensiuni
27.7x20.7x35.8mm
Particularitati model
capac transparent, detasabil
  Etichete: relee 24Vac, anly electronics, celduc, clare, crouzet, crydom, f&f, finder, fujitsu-takamisawa, hongfa relay, nais, omron, panasonic, rayex electronic, relpol, schrack, sharp, shori electric, siemens, toshiba, tyco, vishay, db lectro, dblectro