Releu 24Vca MY4AC24VS Omron 4PDT contacte 5A 250Vac 14Pini
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:
Releu Omron cu bobina la 24Vca, plantare in soclu sau prindere cu papuci de 2.8mm, contacte de 5A, 4PDT, 4xSAU, 28mm x 22mm x 36mm, rezistenta bobina 180ohm, curent prin bobina 54mA, contacte cu aliaj Argint. Releul este folosit la automatizari casnice si industriale, centrale termice, centrale termice pe lemn, ca releu de protectie si comanda intermediara.
Tensiune pe bobina
24 Vca
Rezistenta bobina
180 ohm
Curent prin bobina
53.8 mA
Curent contacte
  • 5A la 250Vca
  • 5A la 30Vcc
Montare
in Soclu sau folosind prindere cu papuci de 2.8mm
Dimensiuni
28mm x 22mm x 36mm
Particularitati model
  • capac transparent, detasabil
  Etichete: relee 24Vac, anly electronics, celduc, clare, crouzet, crydom, f&f, finder, fujitsu-takamisawa, hongfa relay, nais, omron, panasonic, rayex electronic, relpol, schrack, sharp, shori electric, siemens, toshiba, tyco, vishay, db lectro, dblectro