Releu Contactor Static SSR de Curent Continuu 0.1A 48VDC TOP48VUC48DC cu SOCLU DIN inclus
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Releu STATIC de curent continuu pentru automatizare instalare tablou industrial comandat la 48Vcc si SOCLU DIN inclus, contact 1-NO tranzistor bipolar de 100mA tensiune 3VDC...48VDC, 88x90x6.5mm, curent de actionare 8mA, frecventa maxima de actionare 100Hz, switch-on delay <55μs, switch-off delay <4ms, voltage drop la 100mA ≤ 1V, dielectric strength control-load de 2.5 KVeff, temperatura de lucru -40...+70*C. Soclul contine LED martor VERDE .