Pedala Metalica Industriala contact electric cu intrerupator de comanda 10A - 250Vca NO+NC EFSDM10A
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Pedala industriala metalica de picior, 10A, 250Vac, rezistenta contact 15mOhm, lungime cablu 1m.