Limitator Cursa 50mm cu Palpator 34mm si Rola Metalica Longitudinala 5A-250V MKH11D15/PZ
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:
Comutator limitator capat de cursa cu palpator 34mm si rola metalica axiala 12mm, prindere pe filet M12, contacte ON-(ON) de 5A-250V (suprasarcina admisibila de scurta durata 16A, tensiune limita absoluta 380Vac), rezistenta de contact maxim 15mOhm, dimensiuni 50x18x25mm, trei contacte pe PAPUCI 6.3mm (NO, COM  si NC), doua gauri de fixare in panou pentru suruburi M4, IP40.