Limitator Cursa 28mm 26A - 250Vac de curent mare V15T26CZ300K Honeywell pentru incalzitoare de apa Instant, control industrial si automate de vanzare
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:
Comutator limitator de cursa 29mm, tip SPDT, monostabil, contacte de 26A - 250Vca pe sarcina rezistiva, dimensiuni carcasa 33x10.3x15.9, terminale pentru papuci de 6.35x0.8mm, forta de apasare 2.94N, grad de protectie IP40. Se foloseste la aplicatiile de curent mare care necesita si o foarte buna rezistenta in timp.