Limitator Cursa 28mm 22A - 250V de curent mare V15H22CZ100 Honeywell
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Comutator limitator de cursa, de curent mare, tip SPDT, monostabil, contacte de 22A/250V pe sarcina rezistiva, dimensiuni carcasa 29x16x10mm, terminale pentru papuci de 6.3mm.