Limitator Cursa 50mm cu Palpator 24mm 4A-250V Z15GW1307
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:
Comutator limitator capat de cursa cu palpator 24mm si diametru 8.35mm, prindere pe filet M12, contacte ON-(ON) de 4A-250V (suprasarcina admisibila de scurta durata 20A, tensiune limita absoluta 380Vac), rezistenta de contact maxim 15mOhm, dimensiuni 50x18x25mm, trei contacte pe surub M4 (NO, COM  si NC), doua gauri de fixare in panou pentru suruburi M4, IP40.