Limitator Cursa 50mm cu Push Buton 15mm 4A-250V Z15GW1305
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Comutator limitator capat de cursa cu tija 15mm grosime 5/4mm din otel, contacte ON-(ON) de 4A-250V (suprasarcina admisibila de scurta durata 20A, tensiune limita absoluta 380Vac), rezistenta de contact maxim 15mOhm, dimensiuni 50x18x25mm, trei contacte pe surub M4 (NO, COM  si NC), doua gauri de fixare in panou pentru suruburi M4, IP40.