Limitator Cursa 50mm cu Tija Otelita Elastica 110mm 4A-250V Z15GW1705
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Comutator limitator capat de cursa cu tija lunga din otel 110mm, contacte ON-(ON) de 4A-250V (suprasarcina admisibila de scurta durata 20A, tensiune limita absoluta 380Vac), rezistenta de contact maxim 15mOhm, dimensiuni 50x18x25mm, trei contacte pe surub M4 (NO, COM  si NC), doua gauri de fixare in panou pentru suruburi M4, IP40. Tija este flexibila, se curbeaza la apasare mai puternica fara a deteriora ansamblul mecanic.