Buton fara retinere Antivandal D19 V1910R24RGS cu LED Rosu/Verde la 12V - 24V pentru LIFT
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Comutator 2A/36Vdc Anti-Vandalism tip sonerie (fara retinere) actionat la apasare cu un singur contact normal deschis, corp metalic si buton metalic bombat, cu iluminare inelara de culoare verde/rosu (schimbarea culorii se realizeaza prin inversarea polaritatii). LED-ul se poate alimenta in curent alternativ 12Vca - 24Vca, caz in care inelul va deveni galben.