Buton fara retinere Antivandal D19 V1910PFE24GRE cu LED Verde la 12V - 24V pentru LIFT
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:
Comutator cu LED VERDE contacte 2A/12-24Vdc Anti-Vandalism tip sonerie (fara retinere) actionat la apasare cu un singur contact normal deschis, corp metalic si buton metalic plat, cu iluminare inelara de culoare VERDE. LED-ul are contacte separate. Prinderea firelor se face cu suruburi.