Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:
Buton Panou Comanda pentru Spalatorie Auto Self Service cu LED inelar Verde. Protejat la umezeala. Este de tip sonerie (fara retinere) actionat la apasare, anti-vandalism, 6 Pini, corp metalic din inox, argintiu. Are LED de 12V VERDE cu iluminare tip RING. Diametrul gaurii de montare 22mm in panou gros de maximum 8mm, lungimea totala a butonului 38mm, sarcina maxima admisibila pe contacte 2A/220Vca, contacte pentru soclu sau lipire. Foloseste soclul M2211D6F
Caracteristici
  • Clasa protectie: IP65
  • Structura: Antivandal, fara retinere
  • Contacte: 1x NO + 1x NC (contacte separate)
  • Iluminare: inelara cu LED Verde 12V AC/DC
  • Contacte: max 2A - 220VAC - 50Hz
  • Terminale: pentru papuci 2.8mm sau cu lipire
  • Temperatura de lucru: -20...55°C
  • Forta de comutare: 5.5N
  • Dimensiune gaura de montare: 22mm
  • Grosimea maxima a panoului: 8mm
  • Adancimea maxima de montaj: 35mm
  • Lungime totala buton: 38mm
  • Rezistenta mecanica: 1000000 cicluri
  • Material: Otel Inox
Pentru conectare LED la 24V se adaoga o rezistenta de 1.8Kohm - 2.2Kohm.
Pentru
conectare LED la 48V se adaoga o rezistenta de 4.3Kohm - 4.7Kohm.