Buton fara retinere Antivandal D19 V1910PFE12REGR cu Dual LED Rosu-Verde la 12V pentru Spalatorie Auto si Ascensor
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:
Comutator cu LED ROSU - VERDE, contacte 2A/36Vdc Anti-Vandalism tip sonerie (fara retinere) actionat la apasare cu un singur contact normal deschis, corp metalic si buton metalic plat, cu iluminare inelara de culoare ROSIE / VERDE / GALENA. LED-ul are contacte separate. Prinderea firelor se face cu suruburi.
Descriere :
Dimensiuni orificiu montare : Ø19mm
Adancime maxima de montare : 30mm
Culoare corp : argintie
Tip comutator : anti-vandalism
Actionare : Temporara, push
Configuratie pini : SPST-NO
Sarcina admisibila : 2A-36Vdc
Material contacte : aliaj argint
Clasa etanseitate : IP65
Temperatura de lucru : -20...+55°C
Mod comutare : OFF-(ON)
Iluminare : inelara LED ROSU+VERDE
Culoare lumina de fundal : roºie / verde / galbena
Colorare : schimbarea culorii prin schimbarea polaritatii
Tensiune iluminare : 12V
Tensiune de separare : 1.5kV
Terminale : cleme cu surub
Durabilitate electrica : 200000 cicluri
Rezistenþã contact :  maxim 50mΩ