Senzor de Nivel cu Montare Verticala Iesire SPST-NC Curent 1000mA Temperatura -55/+ 130*C din Poliamida LS021B85PP500W/MED - pentru acizi diluati, apa
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Senzor de nivel:
  • Tip senzor: nivel lichid
  • Montare: vertical
  • Temperatura de lucru: -55...130*C
  • Configuratie iesire: SPST-NC
  • Conexiune: cablu 0.5m
  • Curent maxim de lucru: 1A
  • Putere comutata: 100W
  • Tensiune maxima de lucru: 1000Vcc/ 1000Vca
  • Utilizare: acizi diluati, apa
  Etichete: senzori, sensor, sonda lichid, nivel lichid, LS02-1B85-PP-500W, LS021B85PP500W, LS02 1B85 PP 500W