Senzor Electronic de monitorizare a Nivelului de Lichid Conductor alimentat la 24Vca Iesire pe Releu SPDT 8A DPZ2RZP24VAC/TM
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Releu de monitorizare a nivelului:
  • Valoare controlata: nivel lichid conducator
  • Tensiune alimentare: 24V AC
  • Montare: sina DIN
  • Parametri electrici iesire 1: 250VAC/8A
  • Caracteristici iesire 1: 1 iesire cu releu, de comutare
  • Control umplere si golire lichid conducator
  • Semnalizare stare functionare cu diode LED
Continut set:
  • soclu
  • releu de monitorizare
  Etichete: senzori, sensor, sonda lichid, nivel lichid, DPZ-2RZP/24VAC, DPZ2RZP24VAC, DPZ 2RZP 24VAC