Buzer 24Vcc Piezoelectric cu Ton Intermitent LED Verde/Rosu 80dB si Montare in Panou VAD16ASPA24V
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:
Este un buzer piezo de panou cu ton Intermitent, iluminare alternata VERDE - ROSU sincrona cu tonul, perioada 1.5 secunde, alimentat la 24V.
  • Tensiune alimentare: 24Vcc
  • Nivel acustic: 80dB
  • Flash alternat Rosu - Verde
  • Clasa etanseitate: IP40
  • Temperatura de lucru: -20...+55°C
  • Dimensiuni exterioare: 66x33mm
  • Diametrul gaurii de montare : 22mm
  • Grosime maxima panou : 10mm
  • Adancime maxima de montare : 50mm
  • Proeminenta deasupra panoului : 16mm