Condensator 6.8uF - 250V Mylar MKP cu terminale axiale pentru Filtre Boxe Audio JFX6.8U250
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Condensatori PPE, 6.8 uF, 250 V. Dimensiuni: 19.5 x 31mm.