Condensator 4.7uF - 275Vac MY clasa X2 RM37.5mm WXPD475K01
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Condensatori de curent alternativ 4.7uF - 275VAC Polipropilena cu dimensiunile exterioare de: 42x33x18mm, distanta dintre terminale 37.5mm, lungimea terminalelor 35mm.