Condensator 5.6uF - 400V PPE pentru Filtre Boxe Audio 565JHIFRD
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:
Metallized Polypropylene Film Capacitors sunt condensatoare de foarte buna calitate folosite in constructia filtrelor Hi-Fi pentru audiofili. Au tensiune mare de strapungere, toleranta mica si pierderi reduse. Dimensiuni 33x14x22mm, distanta intre terminale 31mm, dimensiune pini 25x0.8mm, tensiune de lucru 400VDC.