Releu 24V FTRH1CA024V Etans de Cablaj - Pini Revers
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Releu cu bobina la 24Vcc, pini pentru lipire pe cablaj, contacte de 10A, SPDT, 28 x 12.8 x 16.5mm.