Releu 12V 40A SPST-NO2 5Pini FRC1B2A1DC12V pentru Auto
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:
Releu auto cu plantare pe soclu, 5 Pini, bobina la 12Vcc, contacte de 40A, rezistenta bobina 90ohm, dimensiuni 26x26x18mm, latime pini de 6.3mm. Este capsulat, perfect etans.