Letcon 230V 200W cu varf de Cupru masiv si Comutator ZD715L200
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Ciocan de lipit de mare putere (200W), folosit in special la depanare auto, se alimenteaza la priza 220V. Are comutator pe maner.