Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:
Este un cleste sertizor de buna calitate, profesional, sertizeaza pinii speciali. Are bacuri foarte dure, bine profilate. Sertizeaza pe pini cabluri 28-18AWG Multifilare (fir de 0.08-0.82mmp). Sertizeaza pini de 1.6/1.9/2.0/2.3mm. Bacurile sunt din otel-carbon, are dimensiunea de 175mm si greutatea de 145grame. Are functii de blocare, are manere rezistente la ulei si arc de deschidere falci.
Sertizeaza pinii pentru mufele :
   JST XH
   JST NH
   JST VH
   JST PA
   JST PH
   JST EL
   MOLEX 3191
   MOLEX Mini Fit
   Tyco Mate-N-Lock
Latime / inaltime bacuri:
   1.6mm / 0.7mm
   1.9mm / 0.8mm
   2.0mm / 0.9mm
   2.3mm / 1.0mm