Dibluri Plastic Auto pe gaura 4 mm lungi de 8.6mm Negre tip Bradut FIXRBF-4-8.6-16 - Set 25 bucati
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Dibluri din plastic, culoare negra, dedicate in mod special domeniului auto, pe gaura 4mm, lungime de 8.6mm, inaltime cap 2mm, diametru cap 16mm, tip bradut, grosimea materialului de fixat 2.1...4.3mm, set 25 de bucati.