Dibluri Plastic Auto pe gaura 6.6mm lungi de 25mm Negre tip Bradut FIXSR-25BK - Set 30 bucati
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Dibluri din plastic, tip bradulet, culoare negra, dedicate in mod special domeniului auto, pe gaura 6.6mm, lungime de 25mm, diametru cap 18mm, partea tijei cu lamele 16.5mm, set 30 de bucati.