Splitter 3x Bricheta cu Iesire USB 5Vx1 - 0.5A si Cablu WF0120/MV
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:
Splitter pentru alimentarea mufa de bricheta auto 12V cu 3 prize si  o iesire USB 500mA, culoare neagra, cablu 0.5m.
  NOTĂ: INTERZISA folosirea la racitoare, invertoare auto ori alte aparate similare; acele dispozitive au consum de peste 5A si vor topi ansamblul.