Papuc Tubular Auto cu Gaura M12 pentru fir 70mmp in Unghi 90* - R12/70MPSN/90 din CUPRU Stanat
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Papuci Rotunzi cu gaura M12, cu tub din Cupru stanat,unghi 90*, diametru interior tub 12mm, pentru fir cu sectiunea de 50 - 70mm2, folositi la cablari electrice de forta, industrie, automatizari, camioane, etc. Grosime tub 1.5mm, grosime material la surub 3mm, latime papuc la surub 22mm, inaltime papuc 33mm. Se sertizeaza cu Sertizor pentru papuci electrici tubulari.