Papuc Tubular Auto cu Gaura M16 pentru fir 95mmp - R16/95MPSN40 din CUPRU Stanat
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Papuci Rotunzi cu gaura M16, cu tub din Cupru stanat, diametru interior tub 13mm, pentru fir cu sectiunea de 95mm2, lungime tub 40mm, grosime pereti tub 2.7mm, grosime la surub 4.5mm, latime la surub 3.2mm. Folositi la cablari electrice de forta, industrie, automatizari, camioane, etc. Se sertizeaza cu Sertizor pentru papuci electrici tubulari.