Antena CB 1520mm cu Talpa Magnetica 145mm Cablu 4m ML145TBS Turbo Black Storm
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Specificatii tehnice:
Lungime
1520 mm
Diametru talpa magnetica
145 mm
Protectie cauciuc pentru talpa
Da
Cablu
RG58 de 4 m
Impedanta
50 Ω
Pmax
2000 W