Bec Auto 12V cu 6 LED SMD Alb Sofit 36mm CLD015/GB
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Bec Auto 12V cu LED-uri SMD:
  • Culoare: alb
  • Soclu: SV8.5
  • Sofit: 36mm
  • Lumeni: 108
  • Tensiune: 12V
  • Putere: 1.5W