Releu 24V 25A SPDT FRC7CSDC24V pentru Auto
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Releu auto cu plantare pe soclu, bobina la 24Vcc, contacte de 25A, dimensiuni 15.5 x 23 x 26mm, 5 pini de 6.3mm.
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
24Vcc
Rezistenta bobina
284ohm
Curent contacte
25A
Tip de contact
SPDT
Montare
pe soclu
Dimensiuni
15.5 x 23 x 26mm