Releu 12V 50A SPSTx2 FRC2UDC12V cu 2 contacte NO pentru Auto Dacia Solenza
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:
Releu auto cu plantare pe soclu, bobina la 12Vcc, contacte de 50A, dimensiuni 29x29x26.5, 5 pini de 6.3mm
Atentie !!! Acest releu este deosebit - are 2 contacte normal deschise !!!
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
12Vcc
Rezistenta bobina
80ohm
Curent contacte
50A
Tip de contact
SPSTx2
Montare
pe soclu
Dimensiuni
29x29x26.5mm