Releu 12V 40A SPDT Slim Panasonic CB1F12V/TM pentru Auto
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:
Releu 12V Panasonic, curent maxim 40A, format slim, temperatura de lucru cuprinsa intre -40 si 85 de grade.
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
12Vcc
Rezistenta bobina
103ohm
Curent contacte
40A
Tip de contact
SPDT
Montare
pe placa
Dimensiuni
26x22x25mm