Releu 24V 40A SPDT A2F1CSQ24VDC/DKY Etans pentru Auto
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:
Releu auto cu plantare pe soclu, ETANSEIZAT, contacte placate cu aliaj de argint AgSnO, bobina la 24Vcc, contacte NO de 40A, contacte NC de 30A, dimensiuni 28.6x28.6x25.3mm, 5 pini de 6.3mm, temperatura de lucru -40...+125*C.