Releu 12V 45A SPST-NO ACNH3212DC12V pentru Auto
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Releu auto cu plantare pe cablaj, bobina la 12Vcc, contacte de 45A, dimensiuni 17x11x18mm, 4 pini.
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
12Vcc
Rezistenta bobina
324ohm
Curent contacte
45A
Tip de contact
SPDT
Montare
pe soclu
Dimensiuni
25.9 x 25.9 x 24.9mm