Comutator Auto Rocker 23mm Monopolar 2 Pozitii 3 pini Verde cu LED 12V AKV12/SAL
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Comutator miniatura 12V/ 16A,  rocker monopolar cu 2 pozitii ON-OFF si 3 pini. Are bec indicator de culoare verde. Se alimenteaza direct la 12V.
  NOTĂ: Dimensiunea gaurii de montare 20mm in panou gros de maximum 3mm, adancimea de montare este de 22.8mm, rezistenta contacte 50mΩ, contacte pentru papuci de 4.8mm sau pentru lipire.