Buton Auto cu retinere FF25R12V ROSU cu LED la 12V
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
La apasare se realizeaza contactele intre pinii adiacenti si raman asa pana la urmatoarea apasare.
  NOTĂ: Diametrul gaurii de montare 25mm in panou gros de maximum 3mm, sarcina maxima admisibila pe contacte 16A, contacte tip papuc de 6.3mm, dimensiune 26x27mm, LED Rosu cu rezistenta pentru alimentare la 12Vcc.
NU se foloseste in circuite de 220V, este conceput NUMAI pentru trasee de 12Vcc !!!