Tub Copex Termorezistent Protectie Cabluri Fire Instalatie Electrica AUTO Interior 8.4mm Rola 50m KPXT8.4/50
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:
Copex inelat flexibil cu interior de 8.4mm din poliamida NEAGRA pentru organizarea cablurilor, folosit in domeniul auto, automatizari industriale, constructii de masini, fabrici, constructii de masini si nave, instalatii feroviare, instalatii si tablouri de control.
Descriere
  • Diametrul interior : 8.4mm
  • Diametrul exterior : 11.5mm
  • Temperatura de lucru : - 40...+120°C
  • Temperatura de scurta durata : +150°C
  • Rezistent la : acizi diluati, baze diluate
  • Rezistent la : benzina, combustibili diversi
  • Rezistent la : uleiuri minerale, vaseline, grasimi
  • Protectie : protejeaza firele la deteriorare
  • Tip protectie : aplicatii heavy duty si medium duty
  • Material : Poliamida 6
  • Clasa inflamabilitate : UL94V-2
  • Culoare : Neagra
  • Clasa : Flexibil
  • Raza minima de indoire : 20mm