Tub Copex Termorezistent Protectie Cabluri Fire Instalatie Electrica AUTO Interior 12.3mm Rola 50m KPXT12.3/50
  Descriere produs:
Copex inelat flexibil cu interior de 12.3mm din poliamida NEAGRA pentru organizarea cablurilor, folosit in domeniul auto, automatizari industriale, constructii de masini, fabrici, constructii de masini si nave, instalatii feroviare, instalatii si tablouri de control.
Descriere
  • Diametrul interior : 12.3mm
  • Diametrul exterior : 15.7mm
  • Temperatura de lucru : - 40...+120°C
  • Temperatura de scurta durata : +150°C
  • Clasa : Flexibil
  • Raza minima de indoire : 30mm