Tub Metalic Flexibil Copex Termorezistent Protectie Cabluri Fire Instalatie Electrica Interior 10mm Rola 50m KPMTX10/50
  Descriere produs:
Copex Flexibil si Robust din OTEL Galvanizat cu interior de 10mm folosit pentru organizarea cablurilor in domeniul auto, automatizari industriale, constructii de masini, fabrici, constructii de utilaje si nave, instalatii feroviare in tunel si in subteran, instalatii si tablouri de control.
Descriere
  • Diametrul interior : 10mm
  • Diametrul exterior : 13mm
  • Temperatura de lucru : - 55...+300°C
  • Rezistenta la Tractiune : Class 3, Medium (500N)
  • Clasa : Flexibil
  • Raza minima de indoire : 30mm