Tub Metalic Flexibil Copex Termorezistent Protectie Cabluri Fire Instalatie Electrica Interior 10mm Rola 25m KPMTX10/25
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:
Copex Flexibil si Robust din OTEL Galvanizat cu interior de 10mm folosit pentru organizarea cablurilor in domeniul auto, automatizari industriale, constructii de masini, fabrici, constructii de utilaje si nave, instalatii feroviare in tunel si in subteran, instalatii si tablouri de control.
Descriere
  • Diametrul interior : 10mm
  • Diametrul exterior : 13mm
  • Temperatura de lucru : - 55...+300°C
  • Clasa Climatica : IP40
  • Conform cu normele : EN45545-2, LUL1-085, R22, R23
  • Rezistenta la : deteriorari mecanice, temperatura
  • Rezistenta la Compresie : Class 4, High (1250N)
  • Rezistenta la Impact : Class 4, High (6J)
  • Rezistenta la Tractiune : Class 4, Heavy (1000N)
  • Protectie : protejeaza firele la deteriorare
  • Material : Otel Galvanizat
  • Material acoperire : fara invelis
  • Culoare : Metalica
  • Clasa : Flexibil
  • Raza minima de indoire : 30mm