Trusa Maner Surubelnita Clichet DE101505/SAL - set 101 bucati
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Trusa Maner Surubelnita Clichet:
  • maner 1/4", cu clichet, schimbare de sens, fixabil, cu magnet, cauciucat, lungime 150 mm
  • 1 buc adaptor de 25 mm
  • 1 buc adaptor de 50 mm
  • 1 buc prelungitor cu magnet: 60 mm
  • 1 buc capat tip „Y”
  • capete Cr-V~cutie depozitare practica
    • plat  3, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 8 mm