Tub Copex Termorezistent Protectie Cabluri Fire Instalatie Electrica AUTO Interior 17mm Rola 50m KPXT17/50
  Descriere produs:
Copex inelat flexibil cu interior de 17mm din poliamida NEAGRA pentru organizarea cablurilor, folosit in domeniul auto, automatizari industriale, constructii de masini, fabrici, constructii de masini si nave, instalatii feroviare, instalatii si tablouri de control.
Descriere
  • Diametrul interior : 17mm
  • Diametrul exterior : 21.3mm
  • Temperatura de lucru : - 40...+120°C
  • Temperatura de scurta durata : +150°C
  • Clasa : Flexibil
  • Raza minima de indoire : 45mm